Proč rozhodně nezačít běhat?

Co skvělého vám běh přinese, slýcháme dnes a denně od všech běžců, kteří nás k pravidelnému běhu chtějí uvrtat také. Zmínil však někdo z nich, na co si dát pozor? Varoval vás před krutými nástrahami a následky běhu?

Ztratíte kamarády

Jste odepsaní, vaši zpohodlnělí obtloustlí kamarádi se k vašemu šlachovitému tělu otočí zády. Budou pomlouvat nejen vás, ale i vaše nové kamarády a kamarádky se kterými se podivuhodně často stýkáte. Pokud vás občas vyhledají, tak pouze s otázkou “Proč to vlastně děláte?”, za což vy odepíšete je.

Ztratíte rodinu

Rodina se bude hrozit společnému nakupování potravin. Vašemu tělu začnou chybět hodnotné látky obsažené ve zdravých potravinách, vy přestáváte plnit košík brambůrkami a budete očekávat, že se vaši blízcí povezou na stejné vlně. Časem se stanete osamělým nakupujícím.

aktualni

Ztratíte volný čas

Postupně přijdete o krásné chvíle klidu a pohody v kuřárnách a před televizními obrazovkami s pivem v ruce. Volné chvíle budete vyplňovat novou drogou, užíváním hormonu štěstí prostřednictvím běhu. Prostě feťák 😉 Začíná to nevinně, shození pár kil, čistší hlava, ale než se nadějete, potřebujete další dávku běhu.

Ztratíte nezávislost

Zkuste si teď odvyknout. S kouřením to byla hračka. Závislosti na běhu se nezbavíte ani náhodou. Sám ty výmluvy znám. “Však jen 5 km a dnes už je to naposledy.” A tak je to stále dokola, výmluvy, výmluvy a další problémy. Stejně jako alkoholik budete schovávat propocené běžecké boty a trička po celám bytě a a své zrudnutí svalovat na virózy.

Utratíte všechny úspory

Běhání je údajně na provoz nejlevnější sport. Blbost! potřebujete suprovou drahou a lehkou čelovku s extrémní výdrží baterie, kdyby venku zhasli a bežeckou obuv nejlépe za desítky tisíc, protože ty jsou nejlepší. S narůstajícím výkonen však potřebujete ještě lepší a dražší boty a to vás zrujnuje!

Nebuďte hloupí a vůbec nezačínejte běhat 😉


2 Comments

  1. Tomáš fanta Reply

    Je to vše pravda ale mě to neva je to pro mě droga má nejoblíbenější značka heroinu a moc rád si střelim další davku 😉😌

  2. Pavel Reply

    No určitě něco na tom je ale něž ,kouřit,pit alkohol chodit po barech mi přijde že běh ač na začátku není úplně levný ale svoboda,relax a edorfiny.I lidi co běhají mohou pak najit přátele mezi maratonci a pul maratonci,popřípadě rekreačními běžci.:) stejně jako kolo či plavání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright 2016 behani.cz