O značce CEP – výrobci kompresních produktů

Značka CEP je synonymem maximální funkčnosti díky svým produktům prémiové kvality, které poskytují kompresní benefity pro maximální výkon. Jako součást společnosti medi (německý výrobce technologicky špičkových zdravotnických výrobků, který se stal jedním z vůdčích hráčů na trhu se zdravotnickými potřebami) sdílí CEP tytéž mimořádně vysoké, nejmodernější výrobní standardy a unikátní kompresní technologii značky medi („medi compression“).

Společně s renomovanými vědci, lékaři a sportovci zúročila společnost medi tyto bohaté znalosti a optimálně je integrovala do všech produktů CEP tak, aby splnila velmi specifické potřeby sportovců. Výsledek: Prvotřídní pohodlí při nošení s mnoha různými benefity navíc, jako jsou např. zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost a také vynikající ochranu před zraněními.

Není tedy překvapením, že stále více sportovců všech úrovní chce zažít koncept CEP na vlastní kůži při provozování svého sportu – ať už jde o běhání, triatlon, fitness, zimní sporty, outdoorové sporty, týmové sporty, cyklistiku, jezdectví nebo golf.

Sportovní ponožky jsou hlavním produktem CEP a přicházejí na trh v modelech přesně přizpůsobených speciálním požadavkům sportovců. Jedná se o kompresní podkolenky CEP, kompresní lýtkové návleky CEP a krátké kompresní ponožky CEP. Novinkou pro sezónu 2015 jsou i nízké kotníčkové ponožky CEP. Portfolio CEP dále zahrnuje kompresní stehenní návleky a sportovní kompresní oblečení – běžecké šortky, ¾ běžecké šortky, běžecké kalhoty, cyklistické šortky a šortky BASE v klasické i ¾ podobě. Všechny vyjmenované produkty vykazují stejnou kvalitu, funkčnost a benefity jako sportovní podkolenky. Kolekci CEP doplňuje výběrové funkční sportovní oblečení (trička Ultralight a elastické sportovní šortky BASE active) navržené a vyrobené speciálně za účelem maximálního pohodlí. Tyto položky – v kombinaci s podkolenkami a šortkami vybavenými technologií medi compression – poskytují sportovcům kompletní sortiment výrobků, ze kterého si mohou vybrat tak, aby mohli mít požitek z jedinečných benefitů a prémiové kvality značky CEP, a to doslova od hlavy až k patě.

aktualni

Mezi uživatele produktů CEP patří např. americký běžec Meb Keflezighi (vítěz Boston Marathonu 2014), triatleti Michelle Vesterbyová (Dánsko) a Andy Potts (USA), sportovci Německé lyžařské asociace (DSV), vítěz sjezdu na lyžích v Kitzbühelu Daron Rahlves (USA), profesionální horolezec Stefan Siegrist (Švýcarsko), vítěz US Open a Wimbledonu v mužské čtyřhře Philipp Petzschner (Německo), basketbalisté bundesligového týmu medi Bayreuth a slovinský národní basketbalový tým či mnozí profesionální fotbalisté v evropských ligách (např. Arjen Robben – Bayern Mnichov). Do rodiny CEP již patří také mnozí čeští a slovenští sportovci. Jmenovat můžeme např. extraligové volejbalistky SK UP Olomouc (3. místo v sezóně 2013/2014), extraligové házenkáře HC Zubří či elitní MTB tým Česká spořitelna Accolade. Produkty CEP používá i akrobatická lyžařka Nikola Sudová, třinecký hokejista a nejlepší střelec základní části letošní hokejové extraligy Erik Hrňa a také známá instruktorka fitness Hanka Kynychová. Na Slovensku je to např. skupina Exterémni prekážkoví bežci (jejím členem je i Peter Žiška – evropský šampión ve Spartan Race pro rok 2014), jezdci Bikestrike.com teamu, vícemistr Evropy v towerruningu pro rok 2014 Tomáš Čelko a Stano Zupka, další úspěšný závodník ve stále populárnějších závodech Spartan Race.

Celou nabídku CEP si můžete prohlédnout a zakoupit na běhání.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright 2016 behani.cz