Běhání do práce

Pokud vás tato myšlenka zaujme, zkuste několikrát týdně běhat do práce nebo z práce. Znamená to, že si po příchodu do zaměstnání můžete odškrtnout ranní běh i přepravu do práce najednou a můžete spát déle, než kdybyste nejdříve běhali a následně do práce cestovali. Benefitem pro vás bude nejen lepší nálada a na začátku pracovního dne. Běh z práce domů Vám zase poskytne skvělý způsob, jak ze sebe setřást stres celého pracovního dne a domů se vrátíte s dobrou náladou a chutí věnovat se naplno rodině.

aktualni

Pokud je vzdálenost do práce pro vás běžecky zvládnutelná, stačí už jen vše podrobně naplánovat, nazout běžecké boty a vyběhnout. Já si vždy den předem přivezu do práce pracovní oblečení, do kterého se po doběhu a sprše převleču. Když naplánujete pouze běh z práce a necháte si tam auto, myslete na to, jak se druhý den dostanete zase do zaměstnání. Samozřejmě nejlepším způsobem je tam zaběhnout. Nemáte v práci možnost se osprchovat? Běháním pouze domů lidé řeší problém absence sprch na pracovišti.

Běhání jako způsob cesty do práce šetří váš čas, finance a frustraci. Zažijte ten krásný pocit, jako já, ráno v Brněnských ulicích, kdy se v poklusu dívám na auta stojící v kolonách a předbíhám je.


1 Comment

  1. Petr Šoltys Reply

    Chodim behat pred cestou do prace, je opravdu malo zamestnani, kde se da po behu pouzit sprcha!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright 2016 behani.cz